نمونه وبسایت های طراحی شده بتاپارت

نمونه طراحی سایت شخصی

نمونه طراحی سایت شرکتی و سازمانی

بیشترین استفاده از وبسایت های شرکتی، در راستای خبر رسانی به مشتریان، ایجاد راه های ارتباطی راحت برای مشتریان، قرار دادن اطلاعات پایه شرکت مانند آدرس و شماره تلفن و …، ارائه تمامی گواهینامه های اخذ شده توسط شرکت، ارائه تمامی خدمات، تمامی سرویس ها و تمامی فعالیت های شرکت به عموم مردم، نمایش محصولات شرکت، نمونه کارهای شرکت، نمونه قرارداد های ثبت شده،نظرسنجی کاربران، و ارائه مطالب مفید و آموزشی به کاربران میباشد.

اما همچنان از اصلی ترین علل موفقیت یک وبسایت شرکتی خوب، میتوان به طراحی و کد نویسه بهینه وبسایت و همچنین بهینه سازی وبسایت برای موتور های جستجو (سئو) نام برد.

نمونه طراحی وبسایت فروشگاهی

همانطور که مشخص است، وبسایت های فروشگاهی راه اندازی میشوند تا محصولات موجود را به فروش برسانند. این وبسایت ها کمک های شایانی به فروشندگان میکنند. مانند به فروش رساندن محصولات به شکل آنلاین، نمایش تمامی اطلاعات هر محصول، وجود درگاه های پرداخت، وجود دسته بندی های فروش کالا، استفاده از وبسایت در تلفن های همراه و سئوی تمامی محصولات جهت دریافت مشتری از گوگل.

در زیر، وبسایت های فروشگاهی طراحی شده توسط بتاپارت را مشاهده میکنید.

نمونه طراحی وبسایت آموزشی و آموزشگاهی

همانطور که مشخص است وب‌سایت های آموزشی و آموزشگاهی به منظور افزایش سطح علمی افراد طراحی می‌شوند. این وبسایت ها کمک های شایانی به فروشندگان می‌کنند از قبیل ثبت نام غیر حضوری کاربران، معرفی اساتید، فروش دورههای انلاین، معرفی مجموعه و…

در زیر، وبسایت های فروشگاهی طراحی شده توسط بتاپارت را مشاهده میکنید.

طراحی و پیاده سازی توسط بتاپارت