طراحی وبسایت در بتاپارت

اثرات وجود یک وبسایت بر کسب و کار

امروزه با گسترش چشم گیر تکنولوژی و دسترسی همگانی به اینترنت و در عین حال افزایش تعداد رقبا برای کسب و کار شما برای دیده شدن و موفقیت بیشتر  تنها نمی‌توان به تبلیغات سنتی بسنده کرد و برای داشتن جایگاه با ثبات و مستحکم تر از سایر رقبا بهتر است از تمامی ابزارها مثل تهیه و طراحی سایت نهایت استفاده را ببریم. حتی تهیه وبسایت نیز به منزله تثبیت جایگاه نیست و بعد از طراحی سایت  شما میبایست با استفاده از استراتژی مناسب و با تداوم حضور، تبلیغات خود را انجام دهید.

اصلی‌ترین خصوصیات یک وبسایت خوب

در بخش قبل از اهمیت داشتن یک وب‌سایت صحبت کردیم اما یک وبسایت خوب میبایست دارای یکسری خصوصیت اصلی باشد از جمله ظاهر زیبا و کاربر پسند، سرعت اجرا مناسب، امنیت خوب، سئو و استراتژی مناسب سئو و همینطور واکنشگرا بودن. در حقیقت میتوان گفت کمیت و کیفیت هر یک از این بخش ها در جایگاه شما در اینترنت و رسیدن شما به هدف نهاییتان تاثیر بسزایی دارند. ما در بتاپارت همواره در تلاشیم بهترین کیفیت را برای شما به ارمغان بیاوریم.

واکنشگرایی

سئو

امنیت

سرعت

رابط کاربری

چرا به یک وبسایت نیاز دارید؟

طراحی سایت بتاپارت

وبسایت فروشگاهی

وبسایت شرکتی

وبسایت شخصی

وبسایت شما مراحل زیر را طی خواهد کرد…

طراحی سایت بتاپارت مراحل
مراحل طراحی سایت بتاپارت

ما پاسخگوی شماییم…

کیفیت شعار ما نیست، به آن عمل میکنیم…

مقالات آموزشی طراحی وبسایت

محتوای سئو شده - محتوای خوب – افزونه سئو – سئو - یواست ( yoast )
محتوای سئو شده – افزونه سئو 230 230 سید محمد تقی نژاد

محتوای سئو شده – افزونه سئو

تولید محتوای سئو شده (تولید محتوا) را می‌توان یکی از موثر ترین روشهای سئو و کسب جایگاه واقعی بهتر دانست.در این مقاله قصد داریم با افزونه سئو یواست به شما …

امنیت سایت
امنیت سایت 230 230 سید محمد تقی نژاد

امنیت سایت

به طور کلی امنیت سایت به مجموعه اقداماتی گفته می‌شود که با انجام آنها امکان نفوذ به سایت به حداقل میرسد باید به این نکته هم توجه کنید که مواردی همچون امنیت سرور و اینترنت نیز می‌تواند در امنیت وبسایت تاثیرگذار باشد. در این مقاله قصد داریم با پاسخ به سوال زیر به طور مختصر امنیت وبسایت را به شما معرفی کنیم.

جدیدترین متد طراحی سایت 230 230 سید محمد تقی نژاد

جدیدترین متد طراحی سایت

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه…

طراحی و پیاده سازی توسط بتاپارت